Forskjell mellom versjoner av «Pyton»

Fra ReidarWiki
Hopp til navigering Hopp til søk
Linje 1: Linje 1:
[[Reidar]], [[Grøten]] og [[Bitten]] var med i en åtte siders tegneserie ved navn ''«Reidar og Grøten er på Inter-Rail»'' i tegneseriebladet '''Pyton''' nummer 6/1988. Klikk bildene for større versjon.
+
[[Reidar]], [[Grøten]] og [[Bitten]] var med i en åtte siders tegneserie ved navn ''«Reidar og Grøten er på Inter-Rail»'' i tegneseriebladet '''Pyton''' nummer 6/1988. Vi får blant annet møte [[Grøten]], i form av en gryte med grøt, samt Pytons variant av hva som ''egentlig'' skjedde da [[Reidar]] og [[Grøten]] var [[interrail]]. Vi får også et lite glimt av [[Mutter'n]], som blir kommandert av [[Reidar]] til å tråkke i gang vaffelpressa.
  
 +
==Les tegneserien her==
 +
Klikk på bildene for større versjon.
 
<div style="width:100%;float:left">
 
<div style="width:100%;float:left">
 
<div style="float:left;display:block;width:750px;heigth:300px;">
 
<div style="float:left;display:block;width:750px;heigth:300px;">

Revisjonen fra 23. feb. 2011 kl. 00:15

Reidar, Grøten og Bitten var med i en åtte siders tegneserie ved navn «Reidar og Grøten er på Inter-Rail» i tegneseriebladet Pyton nummer 6/1988. Vi får blant annet møte Grøten, i form av en gryte med grøt, samt Pytons variant av hva som egentlig skjedde da Reidar og Grøten var på interrail. Vi får også et lite glimt av Mutter'n, som blir kommandert av Reidar til å tråkke i gang vaffelpressa.

Les tegneserien her

Klikk på bildene for større versjon.

Forsiden av Pyton nummer 6/1988
Pyton nummer 6/1988, side 9
Pyton nummer 6/1988, side 10
Pyton nummer 6/1988, side 11
Pyton nummer 6/1988, side 12
Pyton nummer 6/1988, side 13
Pyton nummer 6/1988, side 14
Pyton nummer 6/1988, side 15
Pyton nummer 6/1988, side 16



Credits

  • Script: Dag E. Kolstad [as Dick Kolby]; John Kåre Raake
  • Pencils: Arild Midthun
  • Inks: Arild Midthun

Referanser

Blader og plakater