Forskjell mellom versjoner av «Kanariøyene»

Fra ReidarWiki
Hopp til navigering Hopp til søk
(Ny side: I 1994 var Reidar og Grøten på ferie på ''kanariøyene'' (også kalt ''Stovner 2'') der de solgte timeshare-opplegg. Reidar tok for seg snakkinga mens Grøten ''mørna op…)
 
Tagger: Mobilwebredigering Mobilredigering
 
(18 mellomliggende revisjoner av 4 brukere er ikke vist)
Linje 1: Linje 1:
I 1994 var [[Reidar]] og [[Grøten]] på ferie på ''kanariøyene'' (også kalt ''Stovner 2'') der de solgte timeshare-opplegg. [[Reidar]] tok for seg snakkinga mens [[Grøten]] ''mørna opp'' kundene med torpedoblikket sitt.
+
[[Fil:kanarioy.jpg|thumb|right|300px|]]
 +
I [[1994]] var [[Reidar]] og [[Grøten]] på ferie på ''Kanariøyene'' (også kalt ''Stovner [[2]]'') der de solgte timeshare-opplegg. [[Reidar]] tok for seg snakkinga mens [[Grøten]] ''mørna opp'' kundene med torpedoblikket sitt.
 +
 
 +
De lokale [[:Kategori:Berter|bertene]] ble sjekka opp ved hjelp av [[Postens Sommerkassett|postkassetter]] som [[Fatter'n]] hadde glemt igjen i [[Kofferten til fatter'n|kofferten]] sin. [[Grøten]] prøvde også å imponere damene med [[vannscooter'n]] sin.
 +
 
 +
{{MP3|http://reidarwiki.com/images/3/3b/Reidar1994.mp3|Hør [[Reidar|Reidars]] feriehilsen fra '''Kanariøyene'''.}}
 +
 
 +
==Referanser==
 +
*[[Postens Sommerkassett]] ([[1994]])
 +
{{Reiser}}
 +
[[Kategori:Steder]]
 +
[[Kategori:Hendelser]]
 +
[[Kategori:Reiser]]

Nåværende revisjon fra 24. nov. 2020 kl. 23:17

Kanarioy.jpg

I 1994 var Reidar og Grøten på ferie på Kanariøyene (også kalt Stovner 2) der de solgte timeshare-opplegg. Reidar tok for seg snakkinga mens Grøten mørna opp kundene med torpedoblikket sitt.

De lokale bertene ble sjekka opp ved hjelp av postkassetter som Fatter'n hadde glemt igjen i kofferten sin. Grøten prøvde også å imponere damene med vannscooter'n sin.

Hør Reidars feriehilsen fra Kanariøyene.

Referanser